Odborové svazy z tzv. RoPo sféry vyhlásily stávkovou pohotovost!

Odborové svazy zastupující zaměstnance ve veřejných službách a správě dne 24.7.2024 vyhlásily časově neomezenou stávkovou pohotovost. Důvodem je dosavadní průběh vyjednávání o valorizaci platů v roce 2024 a na rok 2025.

Uvažujete o založení odborové organizace?

Odbory jsou důležitý a nejvýznamnější subjekt, co se týče vztahů na pracovišti. Odborové organizace jsou sdružení zaměstnanců, které jsou jediným možným zástupcem všech ostatních zaměstnanců z hlediska práva. Jsou to zástupci všech zaměstnanců v podniku, tedy i těch, kteří se odborově nesdružují.

Vydejte se na dovolenou do lázní

Horké léto je v plném proudu a mnozí se stále ještě těší na dovolenou, na kterou se teprve chystají vydat. Jsou i tací, kteří ještě nestačili svoji dovolenou ani naplánovat. Odpočinek od práce je důležitý a potřebný. To můžeme nejen v exotických destinacích, ale i na nádherných místech u nás.

Horko na pracovišti vs. ochranné nápoje

Žhavé léto je plném proudu a rtuť teploměru překračuje tropickou třicítku. Pro všechny milovníky koupání je to ideální počasí, ale co ti, kteří nejsou na dovolené a musejí být v práci? Mají právo požadovat po zaměstnavateli, aby jim zajistil nápoje!

Letní omezení provozu

Z důvodu dovolené oznamujeme, že v období od 1. do 4. července, včetně, nebudeme nic vyřizovat.

ČESKÁ REPUBLIKA

Zavolejte nám