Vydejte se na dovolenou do lázní

Horké léto je v plném proudu a mnozí se stále ještě těší na dovolenou, na kterou se teprve chystají vydat. Jsou i tací, kteří ještě nestačili svoji dovolenou ani naplánovat. Odpočinek od práce je důležitý a potřebný. To můžeme nejen v exotických destinacích, ale i na nádherných místech u nás.

Horko na pracovišti vs. ochranné nápoje

Žhavé léto je plném proudu a rtuť teploměru překračuje tropickou třicítku. Pro všechny milovníky koupání je to ideální počasí, ale co ti, kteří nejsou na dovolené a musejí být v práci? Mají právo požadovat po zaměstnavateli, aby jim zajistil nápoje!

Letní omezení provozu

Z důvodu dovolené oznamujeme, že v období od 1. do 4. července, včetně, nebudeme nic vyřizovat.

Podle velké části uprchlíků je snadnější najít si práci načerno

Velká část uprchlíků souhlasí s tím, že najít si práci načerno bez smlouvy je pro Ukrajince jednodušší než pracovat oficiálně. Víc než čtvrtina dotázaných považuje neformální zaměstnání za podstatné pro zajištění živobytí. Neroste podíl lidí, kteří mají odpovídající práci. Víc než třetina respondentek a respondentů uvedla, že loňské zpřísnění podmínek poskytování podpory výrazně zhoršilo jejich finanční či bytovou situaci.

Topící se zaměstnanci ostravské hutě

Ministr financí se nechal slyšet, že bude zachránce této huti a že jedná se zájemce od koupi. To je velmi zvláštní. Že tak najednou? Celková situace v ostravské huti Liberty je dlouhodobě spíš zoufalá a trapná. A ani bych se nedivil, že by ze strany ministra financí šlo o další mlhu. O snahu zlepšit obraz vlády, která desetitisíce zaměstnanců hodila přes palubu a nechává je pomalu utopit .... říká předseda svazu Juryšek.
číst více

Adresa

Ptenský Dvorek č.100
798 43 PTENÍ
ČESKÁ REPUBLIKA

Zavolejte nám

Napište nám

[email protected]

Datová schránka: ica7eus

Odkazy