AKTUÁLNÍ NABÍDKA LÁZEŇSKÝCH POBYTŮ

 

Nabízíme Vám sjednané výhodné rekondiční a pobytové balíčky většinou v rozsahu 7 dnů v několika vyhledávaných lázeňských zařízeních. Ať už jde o vyhlášené moravské lázně Luhačovice s neopakovatelnou prvorepublikovou atmosférou a nádherným okolím nebo téměř neznámé a klidné hanácké lázně Slatinice nedaleko Olomouce.

Všude máte garantovánu vysokou úroveň služeb, ubytování a sjednaných balíčků procedur v rámci nabízených rekondičních pobytů. Ceny jsou sjednány vždy na celý rok a s drobnými výjikami (Vánoce a Silvestr) jsou tak garantovány po celý rok.

Poptávky termínů, volných kapacit a objednávky pobytů ve všech lázeňských zařízeních lze provádět prostřednictvím Poptávacího formuláře níže.

 

Nabídka pro rok 2024:

LÁZNĚ SLATINICE

SlatiniceLázně Slatinice se nacházá 12 km od Olomouce a 15 km od Prostějova v rovinatém regionu úrodné Hané. Lázeňským hostům slouží k léčbě, prevenci i relaxaci místní prameny. Ty jsou účinné především při bolestech kloubů, páteře, lečbě kožních a nervových onemocnění. Provádí se zde klasické i exotické procedury, koupele, masáže, rehabilitace a elektroléčba. Základem je sirovodíková minerální voda, která se podává nejen ve formě vanových koupelí, ale je účinná také při rehabilitačním cvičení v minerálním bazénu.

V nabídce jsou jak třídenní, tak i sedmidenní pobyty s procedurami. Na výběr je ubytování ve dvou lázeňských domech.

PLAKÁT - LÁZNĚ SLATINICE 2024

 

LÁZNĚ LUHAČOVICE

LuhaoviceLázně Luhačovice jsou čtvrté největší lázně a jedny z nejkrásnějších lázních v České republice. Najdete je v malebném údolí nedotčené přírody chráněné krajinné oblasti Bílé Karpaty. Jedinečné lléčivé prameny řadí Luhačovice mezi nejlepší léčebné lázně v Evropě v léčbě dýchacích cest a dalších onemocnění. Architektura lázní má neopakovatelný a nenapodobitelný ráz, který jim vtiskl slovenský architekt Dušan Jurkovič.

V nabídce jsou sedmi a osmidenní pobyty s procedurami. Na výběr je ubytování ve čtyřech lázeňských domech různé úrovně. 

PLAKÁT - LÁZNĚ LUHAČOVICE 2024

 

 

 

>>> POPTÁVACÍ FORMULÁŘ PRO NABÍDKU LÁZEŇSKÝCH POBYTŮ <<<

 

 

 


 

 

AKTUÁLNÍ NABÍDKA TUZEMSKÉ REKREACE

 

rekreace

REKREAČNÍ CHATY ODBOROVÉ ORGANIZACE VEBA Broumov - Krkonoše a Javoří hory u Broumova

Nabízíme Vám možnost zvýhodněného pronájmu rekreačních chat partnerské Podnikové odborové organizace OS TOK VEBA Broumov.

Tato odborová organizace vlastní tři chaty, dvě v oblasti Krkonoš (Pomezní boudy a Janské Lázně) a jednu v Javořích horách u Broumova (Janovičky). Chaty jsou účelně zařízeny pro rodinou dovolenou v přírodě a nabízí tak možnosti strávit v krásné přírodě klidnou dovolenou.

Ve výbavě je vše potřebné pro pobyt, včetně kuchyně s veškerým nádobím, myčkou, dále potom ústředním topením a teplou vodou.

Chaty jsou k dispozici celoročně a nově se pronajímají pouze celé, tzn. bez ohledu na počet ubytovaných osob.

Chcete-li s rodinou či přáteli strávit klidnou a parádní dovolenou na horách, pak jsou tyto chaty ideální. Upozorňujeme, že v období se zimní pokrývkou může být dostupnost některých chat komplikovaná.

Informace o chatách, ubytování a cenách ubytování naleznete na plakátu níže.
Poptávky termínů, volných kapacit a objednávky pobytů ve všech zařízeních lze provádět přímo na odbory-veba.org

CHALUPA HOFERKA - Žacléřské boudy / Krkonoše
CHATA VEBA - Jánské Lázně / Krkonoše
CHATA VEBA - Janovičky / Javoří Hory

 

 


 

AKTUÁLNÍ NABÍDKA

 

Chaty Veba 2023 A4 

 

Odběr novinek

Pokud chcete dostávat novinky našeho odborového svazu, vyplňte svůj email.
Invalid email address.
Captcha
Neplatný vstup

Kontaktní údaje

Svaz Nové odbory
Ptenský Dvorek č.100
798 43 PTENÍ
IČ: 052 14 874
DIČ: CZ05214874
Datová schránka: ica7eus

Mobil:   736 512 973
E-mail: sekretariat@noveodbory.cz