Zaměstnanecká odborová organizace

.

3C4855BA 498F 4925 AB3C 8018733FDB91„Zlo a nepravost se nesmí tolerovat, s nimi se musí bojovat!“ Jakub Matocha, předseda Zaměstnanecké odborové organizace (na fotografii).

Zaměstnanecká odborová organizace vznikla v září 2018 při společnosti DEZA, a.s. ve Valašském Meziříčí.

U zaměstnavatele dlouhá léta působila pouze jedna odborová organizace OS ECHO. Ovšem díky různým rozepřím a nedostatečné komunikaci mezi členy a vedením odborové organizace došlo k situaci, že zaměstnanci postupně založili další tři odborové organizace, přičemž jedna z nich se aktuálně o své působení u zaměstnavatele soudí. Tato situace poněkud znesnadňuje odborovou práci a komplikuje i jednání se zaměstnavatelem.

Zaměstnanecká odborová organizace se snaží od svého vzniku být otevřenou a důslednou organizací, kde člen a zaměstnanec je vždy stavěn na první místo. Kontakt se členy je organizován především v osobní rovině, ať už na pracovišti, anebo diskrétně v odborové kanceláři, kde jsou členové výboru organizace k dispozici zaměstnancům pravidelně několik hodin každý týden. Díky tomuto přístupu organizace oslovuje ke členství stále více zaměstnanců.

Členové odborové organizace se scházejí pravidelně na schůzích i při neformálních setkáních.

 

Odběr novinek

Pokud chcete dostávat novinky našeho odborového svazu, vyplňte svůj email.
Invalid email address.
Captcha
Neplatný vstup

Kontaktní údaje

Svaz Nové odbory
Ptenský Dvorek č.100
798 43 PTENÍ
IČ: 052 14 874
DIČ: CZ05214874
Datová schránka: ica7eus

Mobil:   736 512 973
E-mail: sekretariat@noveodbory.cz