Odborová organizace VaK Bruntál

.

IMG 4849„V odborech jsme, protože jinak by s námi vedení firmy vůbec nejednalo. Ke své práci potřebujeme pomoc a zázemí odborové centrály. Proto jsme členy Svazu Nové odbory.“  Lubomír Kovačík, předseda Odborové organizace VaK Bruntál (na fotografii)
 
Odborová organizace působí u zaměstnavatele už od roku 1990. Firma Vodovody a kanalizace Bruntál a.s. prošla mnoha transformacemi, byla několikrát prodána a spolu s majiteli měnila i svůj název.
Lubomír Kovačík je předsedou odborové organizace už více než 14 let, předtím působil ve funkci hospodáře. Díky jeho výdrži a nezlomnosti přežily odbory ve firmě veškeré turbolence, jsou stabilizovány a sdružují většinu zaměstnanců.
Ve společnosti je vyjednána kolektivní smlouva s platností na 1 rok, která obsahuje, mimo jiné, 5 týdnů dovolené, Sociální fond a příspěvek na dovolenou. Členové odborové organizace se setkávají denně v práci, a proto je odborová organizace schopna ihned reagovat na problémy a řešit aktuální situaci. Pravidelnou společnou akcí je letní posezení, které se koná v areálu firmy. Odboráři se zde scházejí u grilování, na které firma částečně přispívá ze svých fondů.
Odborová organizace nevydává žádné periodikum, nemá vlastní webové stránky ani nevyužívá facebook. Pro komunikaci se svými členy používá výhradně osobní, případně telefonické jednání.
 

Odběr novinek

Pokud chcete dostávat novinky našeho odborového svazu, vyplňte svůj email.
Invalid email address.
Captcha
Neplatný vstup

Kontaktní údaje

Svaz Nové odbory
Ptenský Dvorek č.100
798 43 PTENÍ
IČ: 052 14 874
DIČ: CZ05214874
Datová schránka: ica7eus

Mobil:   736 512 973
E-mail: sekretariat@noveodbory.cz