AKTUALIZOVANÁ NABÍDKA PRONÁJMU ODBOROVÝCH CHAT

20210116 105833Od 1.2.2023 dochází k aktualizaci nabídky zvýhodněného pronájmu rekreačních chat naší partnerské Podnikové odborové organizace OS TOK VEBA Broumov.

Tato odborová organizace vlastní tři chaty, dvě v oblasti Krkonoš (Pomezní boudy a Janské Lázně) a jednu v Javořích horách u Broumova (Janovičky). Chaty jsou účelně zařízeny pro rodinou dovolenou v přírodě a nabízí tak možnosti strávit v krásné přírodě klidnou dovolenou.

Ve výbavě je vše potřebné pro pobyt, včetně kuchyně s veškerým nádobím, myčkou, dále potom ústředním topením a teplou vodou. Ubytování je dle dispozice ve dvou až pěti lůžkových pokojích.

Chaty jsou k dispozici celoročně a nově se pronajímají vždy pouze celé, bez ohledu na počet ubytovaných osob.

Chcete-li s rodinou či přáteli strávit klidnou a parádní dovolenou na horách, pak jsou tyto chaty ideální. Upozorňujeme ale, že v období se zimní pokrývkou může být dostupnost některých chat komplikovaná.

Informace o chatách, ubytování a cenách ubytování naleznete v záložce REKREACE.