NABÍDKA LÁZEŇSKÝCH POBYTŮ 2022

luhaovice jurkoviv dm s kolondouZimní čas se výtečně hodí k relaxaci a odpočinku. Pochmurné počasí, zima a krátké dni a dlouhé noci, lákají do tepla.

Našim členům a jejich rodinám nabízíme možnost využít nabídku na příjemné sedmidenní pobyty ve třech lázních. Jde o lázně Luhačovice ve Zlínském kraji, lázně Slatinice v Olomouckém kraji a Mšené Lázně v okrese Litoměřice.

Do těchto lázních je pochopitelně možné se vypravit po celý rok 2022. V rámci pobytu je zahrnuta i řada příjemných a uvolňujících procedur, které pomáhají rekondici účastníků. Ti si mohou vybírat v jednotlivých lázních z několika ubyvacích možností a povětšinou i mezi plnou stravou, či polopenzí. Standardem je výběrová strava.

Kompletní nabídka je zvěřejněna záložce REKREACE a je určena nejen našim členům, ale i jejich rodinám. Pro poptávku termínu se stačí ozvat a vše za vás zajistíme. Budeme rádi, když nabídku využijete a uděláte i něco pro své zdraví.