V HOSTINNÉM JEDNALO PŘEDSEDNICTVO SVAZU

IMG 8427V Hostinném se ve dnech 24. a 25. listopadu sešlo Předsednictvo svazu na svém XXII.zasedání. Předsednictvo se mimo jiné zabývalo přípravou prosincového jednání Shromáždění, které se uskuteční ve čtvrtek 9. 12. v Olomouci.

V této souvislosti byl projednán návrh rozpočtu svazu pro rok 2022, návrh změn Stautu Sociálního fondu, kdy je navrženo navýšení příspěvku při pracovní neschopnosti člena a navýšení příspěvku při OČR. Projednán byl rovněž návrh změn Stanov svazu, kde byly řešeny varianty zvýšení členského příspěvku na činnost svazu od 1.1.2022. Všechny uvedené dokumenty budou projednány a schváleny na prosincovém jednání Shromáždění.

Předsednictvo se rovněž zabývalo aktuální situací ve svazu, přípravou nabídky rekreace pro naše členy pro rok 2022, kdy je zajištěna rekreace v lázních Slatinice, Luhačovice a ve Mšeném Lázních a dále dovolená v polském Gdaňsku a chorvatském Biogradu na Moru, a dalšími aktuálními otázkami z činnosti svazu. Zápis z jednání je přístupný v Intranetu.