USKUTEČNILO SE ŠKOLENÍ Z OBLASTI PRACOVNÍHO PRÁVA

.

IMG 9413V úterý 2.listopadu se v Olomouci uskutečnilo školení pro zájemce z řad našich členských organizací. Oblastí, kterou jsme se zabývali bylo pracovní právo a související problematika.

Dvě desítky účastníků si formou interaktivní debaty na aktuální témata a přímé příklady z praxe mohli rozšířit povědomí o spletitém prostředí pracovního práva. Lektorem byl renomovaný odborník na pracovní právo JUDr.Jaroslav Stránský, Ph.D.

Z hlavních okruhů bychom mohli vypíchnout dopady různých omezení a nařízení v souvislosti s protipandemickými opatřeními. Tato témata účastníky zajímala vskutku nejvíce. V této džungli, kdy ministerstvo vydává další a další opatření a nařízené se totiž již málo kdo vyzná a pro drtivou část populace není vůbec jasné, co platí a co ne a v jaké rozsahu. Bez zajímavosti nebyly ani přednesené změny v legislativě i výhled na chystané změny a implementaci některých evropských směrnic do našeho práva očekávané pro příští rok.

Jsme rádi, že se po roční pauze díky loňským omezením v souvislosti s protipandemickými opatřeními mohlo opět toto žádané a vyhledávané školení uskutečnit.
(SNO)

 

Odběr novinek

Pokud chcete dostávat novinky našeho odborového svazu, vyplňte svůj email.
Invalid email address.
Captcha
Neplatný vstup

Kontaktní údaje

Svaz Nové odbory
Ptenský Dvorek č.100
798 43 PTENÍ
IČ: 052 14 874
DIČ: CZ05214874
Datová schránka: ica7eus

Mobil:   736 512 973
E-mail: sekretariat@noveodbory.cz