V OLOMOUCI SE SEŠLI ZÁSTUPCI ČLENSKÝCH ORGANIZACÍ

IMG 0154Ve čtvrtek 9.září se v Olomouci sešli zástupci členských organizací našeho svazu na XII. Shromáždění. Toto jednání a fyzické setkání se uskutečnilo po delší době, kdy se předchozí Shromáždění konaly pouze ve formě korespondenční z důvodu omezení v souvislosti s pandemií.

Na programu jednání byla řada bodů, především pololetní účetní závěrky hospodaření svazu a výsledků hospodaření svazu v oblasti rekreace. Byla vyhodnocena dosavadní činnost svazu a Předsednictva a byly představeny nové organizace, které se v tomto roce staly novými členy našeho svazu.

Pravidelným bodem každého Shromáždění je vyhodnocení hospodaření se Sociálním fondem svazu, ze kterého bylo jednotlivým členům od založení svazu vyplaceno již více než půl milionu korun.

Účastníci mimo jiné schválili plán činnosti na další období a uspořádání školení z oblasti pracovního práva v termínu 2.listopadu v Olomouci.

Další Shromáždění svazu se uskuteční 9.12. v Olomouci.