NABÍDKA REKREACE PRO ROK 2021

agnieszka m lY1hgP4cojA unsplash 1Pro naše členy a jejich rodiny jsme připravili i pro příští rok zajímavou a pestrou nabídku rekreace. Kromě tradiční nabídky oblíbených lázeňských lokalit, kam se mnozí vracejí již řadu let a užívají si tamní rekondiční pobyty, jsme zajistili rozšířenou nabídku zahraniční rekreace s cílem vyjít vstříc požadavkům ze strany členů.

Rozsah nabídky lázeňských zařízení je pro příští rok obdobný jako v předchozích letech. Snažíme nabízet jak týdenní pobyty, tak zkrácený rozsah pro ty, kteří si chtějí jet odpočinout pouze na tři, čtyři dny. V nabídce tak naleznete nejvíce oblíbené a našimi členy využívané lázně Luhačovice a Slatinice. Pro příští rok krom zmíněných připravujeme i nabídku méně známých lázní Mšené, které naši členové teprve poznávají. Věříme, že naše nabídka lázeňských pobytů bude v příštím roce hojně využívaná a nepotkají nás žádná omezení.

V nabídce zahraniční rekreace pro příští rok přicháme s tradičním a oblíbeným pobytem na Jadranu v chorvatském Pakoštane. Účastníci, kteří se tam letos vypravili poprvé i pochvalovali především kvalitní ubytování a domácí polopenzi, která byla přímo v místě ubytování. Proto jsme i pro příští rok zajistili jeden celý turnus, kde nabízíme opět možnost zúčastnit se nejen pro naše členy, ale i jejich rodiny. Účastníci mohou využít možnost koupání na několika plážích různého charakteru, včetně zcela vzrostlými borovicemi zastíněné veliké pláže Pilatuša. Zajištěno mají ubytování, dopravu, polopenzi, delegáta, nabídku fakultativních výletů.

Do nabídky zahraníční rekreace nově zařazujeme nabídku pobytově-poznávacího zájezdu do polského Gdańsku. Ubytování je zajištěno v pohodlném hotelu v místní části Wrzeszcz odkud je to kousek na pláže Gdańské zátoky především oblasti Sopot a rovněž i do centra měst Gdaňsk a Sopot. Předevší staré hanzovní město Gdańsk nabízí veliké množství památek na různá období tohoto města. Vše je pohodlně dostupné MHD, která je k využití poblíž hotelu. Součástí zájezdu jsou i organizované výlety s odborným průvodcem. Kromě návštěvy výše zmíněných měst je zajištěn výlet na hrad Malbork a rovněž i na polostrov Hel s možností koupání anebo návštěvy vojenských památek z různých období 20 století. Cestou zpět se účastníci zájezdu ještě podívají do krásného města Toruń, známého především jako rodiště M.Kopernika. Ve volné dny bude pro zájemce zajištěn hromadný odvoz na pláže, anebo mohou účastníci poznávat památky a krásy okolí. Zajištěno mají ubytování, dopravu nejen tam i zpět, ale i na všechny výlety, polopenzi, delegáta a odborného průvodce.

Věříme, že touto nabídku oslovíme naše členy a umožníme jim strávit klidnou a zábavnou dovolenou, ať už na slunném Jadranu, anebo pro mnohé neznámém Baltu.
Veškeré informace o termínech, cenách a možnostech přihlášení se najdete v záložce Rekreace, lázně a tábory.