ČLENSKÉ ORGANIZACE ZVOLILY NOVÉ VEDENÍ SVAZU

Nove odboryMinulý pátek se v Olomoci sešli zástupci členských organizací na VII.Shromážení, aby na další čtyřleté období zvolili nové vedení svazu. Samotné volbě předcházela vystoupení současných představitelů svazu a dále široká diskuze na téma situace ve svazu a jeho dalšího směřování. Výsledkem voleb bylo zvolení nového vedení svazu ve složení: Předseda svazu - Jaroslav Radim Juryšek, Místopředseda svazu - Petr Drgáč a 2.místopředseda svazu - Josef Štajgl. Do funkce hospodáře byl sice zvolen Ing.Tomáš Vokoun, ale ten se bezprostředně po volbě svého mandátu vzdal.

Začátkem roku se uskuteční další Shromáždění, které projedná ekonomické otázky, především návrh rozpočtu a provede dovolbu vedení svazu.