NABÍDKA REKREACE 2020

0DFAD98B 6459 4358 BDE9 D6E040F57948Svaz Nové odbory připravil členské organizace i pro rok 2020 pestrou nabídku zvýhodněných rekreací, ať už ve smluvních rekreačních zařízeních, anebo ve vybraných lázeňských zařízeních.

Pro rok 2020 byla nově sjednána nabídka rekondičních a relaxačních pobytů v Lázních Velichovky. Tyto nejznámější a nejlepší lázně na pohybové ústrojí nabízí jak třídenní, tak i týdenní pobyty s procedurami.
Dle využití a zájmu našich členů a jejich rodinných příslušníků, jsme opět dojednali možnost pobytu i v oblíbených a tradičních Lázních Luhačovice a Slatinice. Jelikož jsme letos zaznamenali velký zájem i o nově zařazené Lázně Mšené, tak jsme připravili i jejich nabídku pro rok následující.

Našim členům stále nabízíme slevu 15% z ceny pobytu při pobytu v Hotelu DUO v Horní Bečvě v Beskydech, a rovněž zůstává v platnosti i sleva při využití rekreačních chat Odborové organizace VEBA Broumov.

V neposlední řadě nabízíme i letní dovolenou u moře, v chorvatském Pakoštane.

Snažíme se touto nabídkou přinést našim členům atraktivní a cenově zajímavou nabídku na dovolenou, relaxaci, či rekondici po práci.
Věříme, že si z naší nabídky vybere každý. Jednotlivé nabídky jsou ZDE.