ČTVRTÁ SEZÓNA V CHORVATSKU

pakostane68Svaz Nové odbory připravil pro rok 2020 již čtvrtou sezonu oblíbených pobytových zájezdů v Chorvatsku. Pro příští rok jsme změnili destinaci, a ve spolupráci s CK WES jsme připravili nabídku dvou desetidenních turnusů v oblíbeném a klidném letovisku Pakoštane v Dalmácii.

Pakoštane patří k menším a méně známým letoviskům, má však ideální polohu pro příjemnou dovolenou. Nachází se tam několik písečno-oblázkových pláží, jak bezprostředně v centru tak vzdálenější klidnější pláže v zátokách stíněné borovicemi. V obci najdeme vše, co patří k příjemné dovolené, obchody, restaurace a kavárny, lékárnu či poštu, zároveň je zde cítit mediteránská příroda a příjemná atmosféra malého a klidnějšího letoviska.

Doprava je zajištěna klimatizovaným autobusem s hlavními nástupními místy ze směru Ostrava. Olomouc, Prostějov a rovněž i Hradec Králové, Svitavy a Brno. Pro ubytování je možno objednat dvoulůžkové až čtyřlůžkové apartmány. Ubytování je v klidné části městečka, ovšem velmi blízko do jeho centra. Za pouhých pět minut chůze se ocitnete buď na malém náměstíčku s kostelem a obchody, v přístavu anebo na nejbližší pláži. Pro zájemce je připraven velmi bohatý fakultativní program se spoustou výletů a aktivit. Stravování je zajištěno přímo v místě ve vlastní jídelně, kterou je možné po celou dobu pobytu využít jako společenskou místnost.

Základní cena činí 7.800,-Kč za osobu (děti mají slevy) a zahrnuje dopravu, ubytování, polopenzi, služby delegáta, pojištění proti krachu CK a pobytovou taxu.
Zájemci se mohou již nyní hlásit přímo svazu Nové odbory. Při přihlášení se vybírá záloha ve výši 2.500,-Kč na osobu. Přihlášení je možné pouze do vyčerpání kapacity jednotlivých turnusů.
Více informací v záložce Rekreace anebo v letáku ZDE