DOVOLENÁ NA CHORVATSKÉM POBŘEŽÍ JE UŽ ZA NÁMI

20190706 180631Dovolená na chorvatském pobřeží, kterou organizoval náš svaz, je už jen krásnou vzpomínkou.
Letos potřetí jsme se společně vypravili do krásného prostředí slunné Dalmácie, kde nás vlídně přivítalo oblíbené letovisko Biograd na Moru. Několik desítek odborářů a jejich rodin se ve dvou turnusech rekreovalo v známém prostředí a zázemí. Zajištěno měli nejen ubytování a stravu, ale možnost výběru z několika zajímavých výletů, například celodenní výlet do NP Krka s návštěvou úchvatných vodopádů a plavbou po Visovackém jezeře anebo celodenní plavba do NP Kornati. Největší radost dělaly odborářům, a především dětem, čisté a prostorné pláže a azurově modré moře.

Těší nás, že se v uplynulých třech sezónách dostaly k moři více než dvě stovky našich odborářů. A protože je naším zájmem nabízet stále nové a zajímavé možnosti rekreace, budeme pro další rok připravovat jiné atraktivní destinace. Věříme, že si je naši odboráři oblíbí stejně, jako Biograd na Moru.