DOBA DOVOLENÝCH A ODPOČINKU NASTÁVÁ

AE805D07 5069 48A1 AEB9 1282CA5C6570Kolegové, odboráři, přátelé,

nastává jedno z nejoblíbenějších období v roce, doba horkých letní dnů, sladkých prázdnin a vytoužených dovolených. Každý z nás má právo na zasloužený odpočinek a načerpání nových sil a velmi bychom si přáli, aby toto právo zaměstnavatelé plně respektovali.

Také vedení našeho svazu čeká letní zvolnění, zároveň však také spousta úkolů, které jsme si vytýčili na Mimořádném shromáždění konaném 17. června v Olomouci. A tak se i v době letních dovolených sejde Předsednictvo spolu s Dozorčí radou, aby společně připravili podmínky pro další chod svazu.

Jedním z důležitých úkolů bude příprava zářijového setkání v Ludvíkově, na kterou tímto znovu zveme všechny naše odboráře. Těšíme se, že se setkáme nejen s těmi, kteří přijedou na celý pobyt, ale také s těmi z vás, kteří se nemohu zdržet déle.

Přejeme Vám všem příjemné prožití léta, bohaté zážitky z cest tuzemských i zahraničních a vydatný odpočinek.
S nástupem podzimu se těšíme na setkání a další společnou práci.

Předsednictvo a Dozorčí rada