SPOUŠTÍME PRÁVNÍ PORADNU PRO ČLENY

nove odboryJak již bylo na konci loňského roku avizováno, tak náš svaz od pondělí 14.ledna spouští právní poradnu pro naše členy. Dotazy a požadavky na řešení je možné zasílat prostřednictvím kontaktního formuláře umístěného na našem webu v záložce Činnost -  >> ZDE <<

Právní poradenství je zaměřeno především na pracovní právo a rychlé dotazy týkající se problémů v zaměstnání. Nicméně své dotazy mohou členové zasílat i z jiných oblastí práva a běžného života. Právní poradenství je nastaveno jako základní. Své využití jistě najde i v komunikaci pro členské organizace. Složitější případy mohou být následně řešeny osobní pracovní schůzkou a podrobnějším poradenstvím.

Svaz Nové odbory garantuje, že jednotlivé dotazy ani žadatelé nebudou zveřejněni a ctí tak soukromí členů. Tímto krokem naplňujeme další díl poslání odborů.