Kam na dovolenou v roce 2017? S Novými odbory k moři!

Chorvatsko 2016 A4 vySvaz Nové odbory otevírá zápis zájemců o zájezdy do chorvatského Biogradu na Moru, který je proslulý svou bohatou přírodou a nádhernými širokými plážemi lemovanými borovými lesy. Biograd na Moru je přístavní město, které se rozkládá mezi zálivy Bošana a Soline v Severní Dalmácii. Jeho pláže jsou proslulé čistou a krásnou přírodou, záliv Soline je, pro svou oblázkovo-písečnou pláž, vyhledávaný rodinami s dětmi.
Doprava je zajištěna klimatizovaným autobusem. Pro ubytování je možno objednat dvoulůžkové nebo třílůžkové pokoje ve Villa Ivana a Villa Mirko. Vily leží 10-15 minut chůze od pláží a 20-25 minut od centra města.
Cena, která činí neuvěřitelných 6 990,- Kč na osobu, zahrnuje dopravu, ubytování, pobytovou taxu a polopenzi.
Zájemci se mohou hlásit prostřednictvím své odborové organizace nebo přímo na svazu Nové odbory. Předpokladem pro zapsání do listiny účastníků je uhrazení zálohy ve výši 2 000,- Kč na osobu.
Jet s Novými odbory k moři se prostě vyplatí!
Více informací v záložce Rekreace.