• slid 6

  • slid 1
  • slid 2
  • slid 3
  • slid 4
  • slid 5
  • slid8
  • slid 8
  • slid9
  • slid 9
  • slider 1

Svaz Nové odbory

Aktuálně

Nezapomínejme na zaměstnavatele

K aktuálním balíčkům pomoci pro OSVČ předseda našeho svazu J.R.Juryšek říká: "V posledních dnech to vypadá, že OSVČ je jediná skupina obyvatel, která se musí podpořit a zachránit za každou cenu. Současná situace je dnes velmi těžká, a jelikož jsme stále na začátku krize, tak bude stále těžší a těžší. Záchrana živnostníků, jakkoliv ji můžeme dnes vnímat jako důležitou a potřebnou, ale naši ekonomiku nespasí."

>> ČÍST DÁLE <<

 

Potenciál odborů

"V současnosti, kdy čelíme velkému nebezpečí díky celosvětové pandemii si lze všimnout, že i odbory trochu zvýšili svoji aktivitu a z různých důvodů se snaží být více vidět. V posledních dnech krize se nám sešly hned tři důležité okamžiky, na poli odborové scény. Ve všech třech případech se znovu ukazuje slabé místo dnešních odborů. Především to je odborová nejednota a nespolupráce. Jde tak o nevyužitý potenciál odborů", říká předseda našeho svazu Jaroslav R. Juryšek.

>> ČÍST DÁLE <<

 

První signály problémů ve firmách. Co bude se zaměstnanci?

První firmy nám hlásí problémy se zajištěním svého chodu a výroby. Průběžně komunikujeme a monitorujeme stav a situaci ve firmách, ve kterých působí naše členské organizace a které se po všech vládních nařízením a z nich vyplývajících omezeních potýkají s problémy. Díky současné pandemii, která ovlivňuje náš každodenní život stále více a více, se pomalu začínáme ocitat v pasti blížící se hospodářské krize. Objevují se především narůstající výpadky na straně jednotlivých odběratelů. Mnozí zaměstnavatelé proto již plánují razantní omezení výroby. Minimálně o 50% produkce s tím, že tato opatření se budou zavádět již v nejbližším týdnech anebo dokonce dnech. Je nasnadě, že takováto opatření časem nemusí stačit a může dojít v řadě podniků k úplnému zastavení výroby, stejně jako se aktuálně děje v automobilovém průmyslu.

>> ČÍST DÁLE <<

 

Aktuální informace OneNet

Všem našim členům, kteří využívají levné volání pod naší Rámcovou smlouvou s OneNet a mají současně aktivní libovolný datový balíček se okamžitě zdvojnásobuje jeho celkový objem při zachování plné rychlosti dat. Toto platí ihned, nejen pro toto zúčtovací období března, ale i na měsíc duben. Nový objem dat a jejich aktuální čerpání si lze jednoduše ověřit v samoobsluze OneNet.
Příklad navýšení dat:
 - telefonní číslo mělo datový tarif 5 GB, zbývalo mu k čerpání 2 GB dat,
 - provedli jsme navýšení celkového FUP limitu na 10 GB
 - telefonní číslo má aktuálně k čerpání do konce měsíce celkem 7 GB (2 GB starých dat + 5 GB nových dat

 


l

Benefity pro členy

více


u

Zájem o členství

více

Odběr novinek

Pokud chcete dostávat novinky našeho odborového svazu, vyplňte svůj email.
Invalid email address.
Captcha
Neplatný vstup

Kontaktní údaje

Svaz Nové odbory
Ptenský Dvorek č.100
798 43 PTENÍ
IČ: 052 14 874
DIČ: CZ05214874
Datová schránka: ica7eus

Tel:      582 319 229
Mobil:   736 512 973
E-mail: sekretariat@noveodbory.cz