• slid 6

 • slid 1
 • slid 2
 • slid 3
 • slid 4
 • slid 5
 • slid8
 • slid 8
 • slid9
 • slid 9
 • slider 1
 • slid 1 a

VÍTEJTE NA WEBOVÝCH STRÁNKÁCH SVAZU NOVÉ ODBORY

Jsme mladý a moderní svaz, který sdružuje samostatné a nezávislé odborové organizace i jednotlivé členy, kterým nabízí kromě tradiční odborové činnosti i řadu zajímavých benefitů a výhod.

Jsme zde pro vás, připraveni vám poskytnout aktivní pomoc při řešení pracovních a právních problémů.

Více o nás, naší činnosti, našich nabídkách i podmínkách členství se dozvíte na těchto stránkách.

AKTUÁLNĚ:

Aktuální nabídka z Františkových Lázní

Upozorňujeme na aktuální nabídku zvýhodněných pobytů s příspěvkem ve Františkových Lázních a nově i na atraktivní Silvestrovské pobyty. Vše je v části Rekreace.

 

V Hostinném jednalo Předsednictvo svazu

Ve středu 16. listopadu se v Hostinném sešlo Předsednictvo svazu na svém XXVII.zasedání. V rámci jednání se Předsednictvo zabývalo činností svazu a přípravou jednání Shromáždění, které se uskuteční v pátek 9. prosince v Olomouci.

>> ČÍST DÁLE <<

 

"Jaký prezident by byl nejlepší?"

"S tím, jak se blíží termín volby prezidenta naší "malé" republiky se čím dál více rozjíždí různé diskuze, průzkumy a ankety na nás denně útočí. Jsme neustále konfrontováni volebními preferencemi a žebříčky s odhady volebního výsledku." konstatuje předseda našeho svazu J.R.Juryšek. A klade si otázku: "Jakého prezidenta bychom vlastně měli chtít? Jaký by byl nejlepší?" Odpověď na tyto otázky se dozvíte v rubrice Slovo předsedy.

>> SLOVO PŘEDSEDY <<

 

Kolektivní vyjednávání v plném proudu

Každoročně v tomto podzimním čase většina odborových organizací intenzivně jedná anebo finuší kolektivní vyjednávání, pakliže již nebylo ukončeno a Kolektivní smlouva není se zaměstnavatelem podepsána. Procesně vyjednávání probíhají dle tradičních scénářů, které se opakují každým rokem. Letošní vyjednávání je ale přece jen v něčem jiné. A to v oblasti mezd, která je stěžejní součástí každé Kolektivní smlouvy.

>> ČÍST DÁLE <<

 

Nabídka rekreace 2023

I pro blížící se rok 2023 jsme připravili nabídku zvýhodněných pobytů ve vyhlášených lázních. Vypravit se za zdravím a odpočinkem můžete jak do vyhlášených moravských lázní Luhačovice, tak do malých a oblíbených hanáckých lázní Slatinice a nově rovněž i do nádherných Františkových Lázní.

>> ČÍST DÁLE <<

 

Vláda na konci září změnila předpis o minimální teplotě na pracovišti

Vláda dne 26. září schválila návrh zákona připravený Ministerstvem zdravotnictví o snížení minimální teploty na pracovištích, kterým se mění aktuální vládní nařízení č. 361/2007 Sb. Tímto nařízením vláda stanovuje podmínky ochrany zdraví při práci.

>> ČÍST DÁLE <<

 

Odběr novinek

Pokud chcete dostávat novinky našeho odborového svazu, vyplňte svůj email.
Invalid email address.
Captcha
Neplatný vstup

Kontaktní údaje

Svaz Nové odbory
Ptenský Dvorek č.100
798 43 PTENÍ
IČ: 052 14 874
DIČ: CZ05214874
Datová schránka: ica7eus

Mobil:   736 512 973
E-mail: sekretariat@noveodbory.cz