• slider 10

  • slider 6
  • slider 7
  • slider 8
  • slider 11
  • slider 12
  • slider 21
  • slider22

Svaz Nové odbory

Aktuálně

Další pracovní setkání v Broumově

552144V broumovském Hotelu VEBA se sešlo vedení svazu Nové odbory se zástupci vedení Dolnoslezské NSZZ Solidarita. Šlo o další pravidelné pracovní setkání, na kterém se vyhodnocovala aktuální situace a pokroky v jednáních ohledně odstranění dopravních omezeních na státní hranici, a současně byly stanoveny nejbližší kroky a další postup. Rovněž se projednávala situace s postavením polských pracovníků pracujících ve firmách na české straně a se všemi důsledky, které to přináší. Mezi dalšími tématy setkání bylo nastavení vzájemné propagace odborů a možnosti společných akcí.
Pracovní setkání se budou i nadále opakovat a je plán vzájmenou spolupráci prohlubovat a zintenzivňovat.

Třetí sezona v Biogradu na Moru

drazicaSvaz Nové odbory připravil pro rok 2019 již třetí sezonu oblíbených pobytových zájezdů do chorvatského Biogradu na Moru, který je proslulý svou bohatou přírodou a nádhernými širokými plážemi lemovanými borovými lesy. Biograd na Moru je přístavní město, které se rozkládá mezi zálivy Bošana a Soline v Severní Dalmácii. Jeho pláže jsou proslulé čistou a krásnou přírodou, záliv Soline je, pro svou oblázkovo-písečnou pláž, vyhledávaný rodinami s dětmi.

ČÍST DÁLE >>

100 let českého státu – vlastní stát neznamená automaticky stát spravedlivý

006 1256a17V letošním roce si připomínáme 100 let od vzniku samostatného Československa, jednoho z nástupnických států Rakousko – Uherské monarchie. Po třech stech letech měli Češi opět svůj vlastní stát, který však nebyl mononacionální. Mnohonárodnostní Československo se muselo vyrovnávat s katastrofálními následky Velké války a zároveň řešit mnoho problémů spojených s politickým a ekonomickým směřováním mladého státu.

ČÍST DÁLE >>


l

Benefity pro členy

více


u

Zájem o členství

více

Odběr novinek

Pokud chcete dostávat novinky našeho odborového svazu, vyplňte svůj email.
Invalid email address.

Kontaktní údaje

Svaz Nové odbory
Ptenský Dvorek č.100
798 43 PTENÍ
IČ: 052 14 874
DIČ: CZ05214874
Datová schránka: ica7eus

Tel:      582 319 229
Mobil:   736 512 973
E-mail: sekretariat@noveodbory.cz